Eğitimimiz kalite içerir. profesyonellik içerir.

Yakut Mutfak Akademi'nin ardındaki fikir çok basit: En kaliteli eğitmen ve şefleri, turizme kaliteli personel adaylarını yetiştirmek için aynı çatı altında toplamak…

Yakut Mutfak Akademi'nin konsepti, üç yıllık araştırma ve planlama döneminin ardından 2011 yılında olgunlaştı, ilk şubesini 2011 yılının Ocak ayında Muğla/Fethiye’de açtı.
2011 yılından bu yana Yakut Mutfak Akademi, en iyi kaliteli eğitim yolunda kendini geliştirdi.

Yakut Mutfak Akademi olarak, her zaman eğitim alan kursiyerlerimizin kaliteli eğitim ve memnuniyetinin ön planda tutulduğu, vizyon, misyon ve değerlerimiz doğrultusunda; sektöründe güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Yakut Mutfak Akademi ilkeleri doğrultusunda ve yasal mevzuat gerekleri dikkate alarak kursiyer şikâyet ve taleplerini karşılamak; Yakut Mutfak Akademi kalite standartlarımızı daha  ileri seviyeye taşımak, kaliteli hizmet sunarak sektörde fark yaratmak için “Yakut Mutfak Akademi Politikamızı” oluşturduk.


Yakut Mutfak Akademi  olarak  “Kursiyer Hizmet  Politikamızı” sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

  • Şeffaflık: Kursiyerimiz; şikâyet, talep ve sorularını; doğru, eksiksiz, anlaşılabilir ve kolay bir şekilde istedikleri an bize ulaştırabilmektedir. Tüm iletişim kanallarımız sizlere açıktır.
  • Erişilebilirlik: Kursiyerimiz; şikâyet, talep ve soruları için çalışma saatleri içerisinde  0252 613 34 35  tel  numaralı ve diğer tüm erişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirler.
  • Cevap verilebilirlik: Yakut Mutfak Akademi olarak kursiyerlerimizden gelen şikayet, talep ve öneri değerlendirilmesi aşamalarında onlara bilgi verir ve şikayetlerindeki aciliyet durumuna göre cevap önceliği tanırız. Kursiyerlerimizin  talep ettikleri bilgiye kolayca erişmelerini sağlarız.
  • Objektiflik: Yakut Mutfak Akademi olarak herhangi bir konu hakkında  kursiyerlerimizden  aldığımız geri bildirimleri objektif bir çerçevede  değerlendirirerek, çözüm sürecinde de adil ve tarafsızlık kriterlerini göz önünde bulundururuz.
  • Ücret: Yakut Mutfak Akademi kursiyerlerin herhangi bir konu hakkında başvurdukları şikâyet, talep ve soruları; değerlendirilip çözülürken herhangi bir ücret talep etmeyiz.
  • Gizlilik:Yakut Mutfak Akademi’nin kuruluşundan bugüne kişisel bilgilerin korunması son derece önemlidir. Bu nedenle bize emanet ettiğiniz kişisel bilgilerinizi  her zaman gizli tutarız.
  • Misafir Odaklılık: Yakut Mutfak Akademi kursiyerlerine; etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunar,  ihtiyaçlarını karşılar  ve haklarını her zaman koruruz.
  • Hesap Verilebilirlik: Yakut Mutfak Akademi kursiyerlerine  şikâyet, talep ve sorularını kayıt altına alarak kaliteli ve hızlı  hizmet vererek  çözümlerimizi gerekçeleriyle açıklarız.
  • Sürekli İyileştirme: Yakut Mutfak Akademi kursiyerlerine geri bildirimlerini sürekli olarak analiz eder, gözden geçirir, raporlar ve sürekli iyileştirme çalışmaları kapsamında kaynak olarak kullanırız.
  • Hızlı ve Etkin Çözüm: Yakut Mutfak Akademi kursiyerlerine  ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretebilmek için sektördeki gelişmelerden  yararlanarak  ürün /hizmet kalitemizi sürekli iyileştiririz.